O MNIE

Właściwie trudno mi powiedzieć,
czy to ja zajmuję się Muzyką,

czy Muzyka zajmuje się mną

divider
4

Ania Broda- Etno, jazz, folk, pop, muzyka dla dzieci
Piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów , producentka. Wokalistka obdarzona niepowtarzalnym głosem, posługuje się techniką śpiewu “białego”.

Autorka tekstów, kompozytorka, aranżerka. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Na polskim rynku muzycznym – wyjątkowa i magiczna.

ANIA O SOBIE:

Wymyślam autorskie piosenki, kołysanki i inne miniatury muzyczne.

Inspiracją jest dla mnie piękna poezja – szczególnie ta nieobliczalna i zagadkowa, w której dźwięczą słowa. W muzyce szukam nastrojów, kolorów, tajemnic. Często używam cymbałów, pianina, dzwonków pentatonicznych, kalimby, drumli i liry korbowej. Nagrywam z zespołem w bardzo różnorodnych instrumentalnie składach.

Każda moja nowa płyta to oddzielna bajka.

Jak określić
to co gram?

SURREALISTYCZNA I LIRYCZNA MUZYKA AKUSTYCZNA

W szkole średniej pasjonował mnie jazz i klasyka. Przez wiele lat zajmowałam się polską muzyką tradycyjną. Od dawne komponuje własną muzykę.Tworzę muzykę filmową i teatralną. Piszę piosenki reklamowe na zamówienie.

Inspiracją jest dla mnie Słowo i Dźwięk.
Inspiracją są dla mnie Ludzie.
Inspiracją jest dla mnie Życie.

divider

WSZYSTKO W MOJEJ SZTUCE NABIERA SMAKU W KONTEKŚCIE PRZYGODY, SPOTKANIA I TEGO CO DZIEJE SIĘ TU I TERAZ

Nie ma jednego słowa określającego moją muzykę. Jestem gatunkiem samym w sobie. Moja muzyka nie wyznacza granic. Łączę lirykę z dynamiczną wokalizą i zaskakującym rytmem. Jestem mistrzynią budowania nastroju, jednocześnie śpiewam z dużym temperamentem.

To Kolorowa Karuzela.
Muzyczny Rollercoaster.

Nieskończona ilość możliwości wsparta bajką, która stała się życiem.
Wspólnym mianownikiem jestem JA.
Moje uczucia i marzenia.
Chciałabym światłem gasić mrok i cień.

Moje płyty