Ania Broda Dzieciom
15 kwietnia 2018
11:00
Gdańsk
Oliwski Ratusz Kultury ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
Tickets

Fundacja Wspólnota Gdańska zaprasza do Oliwskiego Ratusza Kultury na koncert i warsztaty dla dzieci „Moja tajemnica, czyli jak bawić się muzyką i słowem”.

Ania Broda – podręczny warsztacik muzyczno-literacki. Piosenki śmieszne i dziwne, liryczne i fantastyczne, bajeczne i o wietrze… Wiersze i muzyka dla smyka w towarzystwie cymbałów, pianina, magicznych dzwonków i liry korbowej. Eksperymenty z dźwiękiem i rytmem, szybka nauka wpadających w ucho melodyjek. Autorski pomysł na tworzenie muzycznych obrazków do tekstów z udziałem wdzięcznych rekwizytów, np. dzwonków, trójkątów i tamburynów. Wokalistka obdarzona niezwykłym, wyrazistym głosem, mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, multiinstrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od 2011 roku koncertuje i nagrywa solowo. Jej koncerty budzą wrażliwość na piękno. Jest niepowtarzalnym przykładem pozytywnej energii w muzyce. Prowadzi warsztaty śpiewu „białym” głosem oraz zajęcia muzyczno-edukacyjne dla dzieci i dla dorosłych. Improwizuje, zajmuje się muzykoterapią dla ludzi z zespołem Downa. Na polskim rynku muzycznym jest jedyna, oryginalna i niepowtarzalna!

Uwaga Dzieci! Powiem Wam, dlaczego zima za nos trzyma, jak zaśpiewać kołysankę dla mamy i taty oraz jak zatańczyć piosenkę o maczku.
Uwaga Rodzice! Interpersonalny charakter zajęć rozbudzi wyobraźnię Waszego dziecka. Pozwoli puścić wodze fantazji i przeżyć cudowną przygodę w Krainie Sztuki.